logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla świadczeniodawcy

Dla lekarzy, farmaceutów oraz innych świadczeniodawców.

Drukuj

Aktualności

Konferencja: Telemedycyna i e-zdrowie. Kierunki rozwoju systemu ochrony zdrowia

06-05-2015

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję organizowaną w ramach projektu Akademia NFZ, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:

 

Telemedycyna i e-zdrowie. Kierunki rozwoju systemu ochrony zdrowia

28 maja 2015 r. Warszawa

 

Konferencja ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-zdrowia i telemedycyny. Spotkanie będzie okazją do dyskusji pomiędzy przedstawicielami świadczeniodawców usług medycznych, instytucji publicznych i firm z branży technologii medycznych.

 

Zakres tematyczny:

  • Sesja I: E-zdrowie w Europie i perspektywy rozwoju Polsce - kierunki rozwoju w systemach opieki zdrowotnej i doświadczenia wybranych krajów europejskich.
  • Sesja II: Działania instytucjonalne - rozwiązania informatyczne wprowadzone przez instytucje publiczne oraz planowane projekty.
  • Sesja III: Projekty i inicjatywy krajowe - prezentacja technologii telemedycznych w wybranych zakresach oraz projektów o charakterze społecznym.

 

Zapraszamy do udziału przedstawicieli świadczeniodawców, lekarzy uczestniczących w dyskusji o systemie opieki zdrowotnej, managerów i kadrę zarządzającą placówkami medycznymi, przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, reprezentantów publicznych i prywatnych podmiotów zajmujących się promocją zdrowia, przedstawicieli firm z branży telemedycznej, przedstawicieli prasy branżowej, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

 

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę Akademii NFZ

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu oraz ewentualnego noclegu uczestników. Szczegółowe informacje o miejscu wydarzenia będą przekazywane wraz z potwierdzeniem uczestnictwa na indywidualne konto e-mail zgłoszonej osób, po zamknięciu rejestracji. Umieszczenie zgłoszenia na liście chętnych do wzięcia udziału w konferencji nie jest jednoznaczne z kwalifikacją do uczestnictwa, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (22) 572 6039, (22) 572 6462 lub wysyłając maila na adres .

Wszystkie aktualności